سوالات متداول

سوال : سه فود چه سرویسیه؟

    1. پاسخ : سه فود یک سامانه سفارش آنلاین غذاست که کاربران میتوانند با نصب برنامه سه فود بر روی گوشی خود از تمامی امکانات آن بهره مند گردیده و غذاهای خود را از رستورانهای دلخواه به صورت آنلاین سفارش دهند. اگر مشتری رستورانهایی هستید که سرویس ارسال غذا را ندارند٬ با سه فود میتوانید غذای همان رستوران را درب منزل خود دریافت کنید.

سوال : مزایای سه فود نسبت به سفارش تلفنی چیست؟

    1. پاسخ : با استفاده از سامانه سه فود شما میتوانید منوی بسیاری از رستورانها را یکجا به همراه قیمت های به روز و عکس های واقعی غذاها داشته باشید. حتی میتوانید از نظرات سایر کاربرانی که اون غذا رو سفارش داده اند با اطلاع شوید تا در نهایت انتخاب بهتری داشته باشید. جدای از همه این قابلیت ها شما میتوانید از رستورانهایی که سرویس ارسال غذا را ندارند غذا سفارش دهید و غذایتان را درب منزل تحویل بگیرید.

سوال : آیا قیمت اعلام شده در سه فود برای هر غذا با قیمت اعلام شده توسط رستوران یکسان است؟

    1. پاسخ : بله . سه فود تلاش دارد که غذای مورد نیاز کاربران را دقیقا با همان قیمت عرضه شده در رستوران ها ارائه دهد.

سوال : چه مدت زمان طول خواهد کشید تا من سفارشم را دریافت کنم؟

    1. پاسخ : مدت زمان دریافت غذا بستگی به فاصله شما از رستوران مورد نظرتان دارد. در اپلیکیشن مدت زمانی که هر رستوران برای آماده سازی غذاهای خود اعلام کرده درج شده. با توجه به این زمان و فاصله شما از رستوران زمان نهایی دریافت غذا محاسبه میگردد. سه فود سعی دارد تا سفارشات را در کمترین زمان ممکن به دست کاربران و مشتریان برساند.

سوال : هزینه ارسال غذاها به چه صورت محاسبه میگردد؟

    1. پاسخ : هزینه ارسال پیک در رستورانهای مختلف متفاوت است. برخی از رستورانها هزینه ارسال برای مشتریان را خود متقبل میشوند و برخی هم هزینه پیک را به عهده مشتری میگذارند که با تعرفه سه فود هزینه پیک محاسبه میگردد. هزینه ارسال غذا با تعرفه سه فود  فقط و تنها فقط وابسته به فاصله میان سفارش دهنده و رستوران مورد نظر میباشد. نحوه محاسبه کرایه پیک بدین صورت است  که به ازای هر سرویس ارسال ٬ یک مبلغ پایه را به عنوان ورودی در نظر میگیرد (۱۰۰۰ تومان ) و به ازای هر کیلومتر پیموده شده از مبدا (رستوران) تا مقصد (مشتری) یک میزان ثابت (۸۰۰ تومان ) به کرایه اضافه میگردد.

سوال : چگونه میتوانم سفارش مورد نظر رو در سه فود پرداخت کرد؟

  1. پاسخ : به هر صورت که بخواهید توانایی پرداخت را دارید. چه نقدی و چه بصورت آنلاین. حتی با استفاده از کارتخوانهایی که پیک های سه فود همراه خودشون دارند میتونید سفارش رو درب منزل با کارتخوان سیار پرداخت کنید